Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Combifit Klantbeoordelingen met ekomi.nl

De Aandrukroller 40 mm

Is speciaal ontwikkeld voor het gelijkmatig aandrukken van EPDM-folie, dakmembranen, vijverfolie en zelfklevende tapes na het aanbrengen van de lijm.

Door de gelijkmatige drukverdeling worden luchtbellen en plooien voorkomen en wordt een optimale hechting tussen de ondergrond en het materiaal gerealiseerd. De dubbel gelagerde siliconen rol zorgt voor een soepele werking met minimale rolweerstand, waardoor ook grotere oppervlakken comfortabel en nauwkeurig kunnen worden afgewerkt.

Ideaal voor het aandrukken van naden, overlapverbindingen, randen en detailleringen bij EPDM- en daktoepassingen.

 

Productnummer: 491280001825
GTIN/EAN: 7091132644456
Type product: Rollers
Merk: ESR

Download alle documenten behorende bij dit product

ESR Aandrukrol

Gelagerde aandrukrol met een diameter van 40 mm voor het stevig en gelijkmatig aandrukken van folie, liner en afdichtingsmaterialen. Dankzij de kogellagers rolt de aandrukrol soepel en zorgt deze voor een optimale hechting zonder het materiaal te beschadigen.

Kenmerken

  • Diameter rol: 40 mm
  • Gelagerde uitvoering voor soepel rollen
  • Zorgt voor een gelijkmatige drukverdeling
  • Verbetert de hechting van folies en lijmverbindingen
  • Geschikt voor EPDM-, PVC- en andere folietoepassingen
  • Duurzame en robuuste uitvoering
Velden gemarkeerd met asterisks (*) zijn verplicht.
Privacy*
Combifit Reviews with ekomi.nl