Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Combifit Klantbeoordelingen met ekomi.nl

RAWL ankerstang dakpunt RVS A4

Geschikt voor chemische verankering in beton en metselwerk in combinatie met capsules en spuitankers. Wordt toegepast bij het bevestigen van constructies staalprofielen leuningen en installatiedelen in buitenomgevingen en andere corrosiegevoelige toepassingen.

Productnummer: 571000101454
GTIN/EAN: 5010445001642
Merk: Rawl
Maat: M8

Download alle documenten behorende bij dit product

RAWL ankerstang dakpunt RVS A4

Deze ankerstang van RAWL is uitgevoerd in roestvast staal A4 en is bedoeld voor chemische verankeringen in combinatie met capsules en spuitankers.

De ankerstang is koudgevormd en heeft een metrische draad in sterkteklasse 70 waardoor een hoge belastbaarheid en betrouwbare bevestiging wordt gerealiseerd. De dakpunt zorgt tijdens het indraaien voor een goede menging en verdeling van de chemische mortel in het boorgat. Het zeskant aan het uiteinde maakt een gecontroleerde montage mogelijk met standaard gereedschap. Door het gebruik van RVS A4 is de ankerstang geschikt voor toepassingen in agressieve omgevingen waar een hoge corrosiebestendigheid vereist is.

Velden gemarkeerd met asterisks (*) zijn verplicht.
Privacy*
Combifit Reviews with ekomi.nl